Камені й талісмани

*Результати в кожному випадку індивідуальні та залежать від багатьох факторів. Кожен випадок унікальний, кожна доля неповторна

Магічні властивості дорогоцінного каміння

Вкрадені камені проявляють негативні властивості. Куплені стають талісманами через багато років. Справжні талісманами — каміння, подароване чи передане в спадок.
Каміння також не байдуже до статі свого власника: «жіноче» каміння нещасливе на руці чоловіка, «чоловіче» — на руці жінки.
Чоловіче каміння яскравіше переливається і має теплі тони і відтінки. Каміння для жінок має менш виражений блиск, холодні кольори і відтінки.

Щоб збільшити спорідненість з каменем, надягаючи його, уявляють себе вкутаним у невидимий ефір. Далі намагаються в уяві через камінь розливати ефір по всьому тілу чи концентрувати його у хворому органі. Роблячи такі вправи кілька разів на день, поступово привчають себе дихати ефіром через камінь без будь-яких зусиль від свідомості.*

Гірський кришталь

Прозорий, чистіший за воду кварц має особливо цінний для ворожіння. Вправні віщуни читають у його кристалах картини минулого і майбутнього. Для цього кришталевий предмет закріплюють в темній кімнаті так, щоб на нього падав промінь світла, наповнюючи його сяянням. Далі тривалий час дивляться на нього, не моргаючи і концентруючи волю у бажання побачити в ньому конкретний предмет. З цією ж ціллю інколи закріплюють кришталеву кульку і бусину на шовкову нитку і, тримаючи її в руках, наказують коливатись абсолютно визначеним чином.

Зв'язок кришталю із ясновидінням пояснюють тим, що кварц, більш ідеальною формою якого є кришталь, — це шкіра планети, якою вона відчуває космос й астральний світ. Різні види кварцу, про які ми розповімо нижче, тісно пов'язані з конкретними органами чуття. А кришталь пов'язаний з нашим надчутливим сприйняттям.

Властивості кришталю
— позбавляє від страшних і лякливих снів
— у персні
— береже від прохолоди та небезпеки замерзнути
— у намисті
— збільшує кількість молока у жінок, які годують
— під білизною з правого боку живота
— покращує діяльність жовчного міхура

Різновиди кришталю
— димчастий кришталь
— моріон
— рожевий кварц
— цитрин

Димчастий кришталь
Має в собі темні, схожі на хмари, утворення від темно-сірого до димчасто-сірого кольору. Чорні кристали кришталю — це моріон. Ці різновиди кришталю молодші за інші самоцвіти і за своєю природою споріднені з сапфіром. Проте сили, які діють в цьому благородному камені, діють в димчастому кришталі і моріоні значно жорстокіше і не так гармонійно.

Властивості димчастого кришталю
Це камінь мрійників і візуалів:
— пробуджує фантазію
— спотворює уявлення про фізичний світ
— викривлює передбачення майбутнього
— лікує наркоманію*

Моріон

Це камінь некромантів. Він полегшує статевий зв'язок з потойбічним світом.*

Цитрин

Красивий різновид кришталю. Лимонно-жовтий, винно-жовтий чи золотистий, але завжди прозорий. Цей камінь зради і брехні. В цьому він забезпечує своєму власником успіх, а в також має такі ж властивості як благородний димчастий кришталь. Проте завжди є небезпека придбати замість цитрина неприродно знебарвлений, похмурий моріон.*

Рожевий кварц

Його часто носять в дорогоцінній оправі, хоч сам він не є цінним. Більше того, йому властиво старіти на світлі та набувати сірого кольору. Проте цей камінь люблять, так як він — символ абсолютного здоров'я. Містики стверджують, що рожевий кварц виник в початковий період розвитку тварин на землі і був просякнутий молодою кров'ю.*

Прозорі різновиди кварцу з непрозорими елементами

— голчаста форма
— стріли Амура
— волокниста
— волосся Венери

Ці талісмани забезпечують щастя у коханні. Окремо від них зелені моховики — талісмани душевного спокою та здоров'я.*

Ліловий і лілово-червоний кришталь — це аметист.

Цейлонський аметист
— ніжно фіолетовий, бразильський
— кривавий, пурпуровий.

Два цих різновиди змінюють свій блиск залежно від освітлення. При неприродному освітленні часто бувають тьмяні і некрасиві. Є також аметисти, які не міняють колір або ввечері набувають кривавого відтінку. Завдяки цим властивостям аметист високо цінується мандрівниками. Зміна його кольору вдень зазвичай віщувала бурю і сильний вітер. Властивість пояснюється тим, що аметист, на відміну від іншого кришталю, має пошарову будову, як агат.

Аметист:
— береже від сп'яніння
— ним гладять зморшки, щоб вони не робились глибшими
— зводить веснянки
— проганяє нав'язливі думки
— приносить щасливі сни

Сила аметиста проявляється тоді, коли його носять час від часу, а не постійно.*

Глазкові кварци

Це темні камені, які радіально порослі голками кристалів асбеста чи крокодоліта. Їх краса — перелив цих кристалів.

Котяче око — проростає оливково-зеленими голками. Соколине око — більш темними, синьо-зеленими. Тигрове око — голками іржаво-рудого кольору.

Містики називають ці камені «дерев'яними мінералами». Вони мають властивості оберегів, тобто захищають свого власника. Цей різновид кварцу береже здоров'я та життя від замахів ворогів.
— котяче око охороняє в любові
— тигрове — у господарській діяльності. Крім цього оберігає від необґрунтованих мук від ревнощів
— соколине — у боротьбі з ворогами

Дехто говорить, що це каміння загострює інтуїцію і передчуття біди. Інші стверджують, що персні з цим камінням при наближенні небезпеки стають важчими, заважають і тим самим попереджають про небезпеку власника.

Непрозорі, одного кольору чи шарові кварци з восковим блиском знавці талісманів називають матерями кришталю. Це — халцедони, агати, онікси.*

Халцедони

Одноколірні, агати й онікси, які між собою відрізняються концентричною пошаровістю. Якщо різниця в забарвленні шарів невелика, то це агат. Якщо шари різко розмежовані та камінь смугастий — це онікс.

За кольором халцедони поділяються так:
хризопраз — яблучний чи смарагдово-зелений
сердолік — рожевий
карнеол — червоний
сардер — бурий
геліотроп — темно-зелена яшма з червоними вкрапленнями

Буває халцедон темно-сірого кольору — його називають чорним агатом чи чорним оніксом.*

Агати

Агати, залежно від малюнку діляться на:
— очні
— кружкові
— стрічкові
— бломочні
— ландшафтні
— руїнні
— бастіонні*

Онікси

Онікси мають чотири різновиди:
смугастий онікс — чорні і білі смуги
сардонікс — бурі і білі
карніол-онікс — червоні і білі
халцедон-онікс — сірі і білі смуги

Інші поєднання зустрічаються рідко.

Варто згадати, що під мармуровим оніксом розуміють породи, яка немає ніякого стосунку до онікса.*

Містичні властивості талісманів

ХалцедониКаміння сіруватого, білого чи жовтого кольору і особливо білого шануються як каміння кохання, які приваблюють до жінки серця чоловіків. Також їх носили, щоб позбутись від спалахів небезпечного гніву і від нападів меланхолії. В давні часи вважалось, що носій такого каменя має більше шансів успішно перемогти процес, порівняно з конкурентами. Також його на певний час клали під язик, щоб потім здивувати оточуючих спалахом красномовності. Білий халцедон підсилює здатність зору.
ХрізопразЯкщо його носять в браслеті, то він вважається чудовим засобом від вроків, заздрощів і наклепів. Він дає стійкість, а його споглядання зменшує ріжучі відчуття в очах.
СердолікСердолік варто носити в браслеті борцям. Також його кладуть на очі, якщо є головний біль. На Сході сердолік беруть в рот жінки під час пологів. Взагалі він вважається надзвичайно щасливим і оздоровлювальним каменем, його рекомендують при дифузному токсичному зобі.
Карнеол— оберігає від суперечок і сварок— регулює кров у жінок— втихомирює лихоманку та нервові хвороби— зміцнює зубиАле головне призначення цього каменю — берегти люди від злої магії та блискавки.Всі ці різноманітні властивості карнеола добра співпадають з нашим уявленням про його містичну природу, роблять її здатною обмежити небезпечні витрати життєвих сил. Носіння карнеола підсилює і робить ясними дотикові відчуття.
СардерСардер, який носять на тілі, сприяє швидкому лікуванню виразок і ран. Він відіграє особливу роль при зачатті, тому знавці особливо уважні до розрізнення чоловічих (темних) і жіночих (світлих) каменів сардера. Мовою нашого століття цей камінь правильніше за все називати каменем регенерації.
ГеліотропТалісман, який дає увагу і щастя людям військових професій. Його ніколи не застосовують з лікувальною ціллю. Він таїть у собі деяку небезпеку, так як є каменем вербальної магії: перстені і браслети з цим каменем одягають при закляттях.
Чорний агат— захищає від небезпеки— дає владу над злими силами— насилає печаль
Стрічкові агати — талісмани, які дають чоловіку принадність і любовні чари. Їх дають тримати хворому, кладуть в рот, коли під час хвороби мучить спрага.
Смугасті зменшують біль, їх кладуть для полегшення на запалені місця, пухлини, також на живіт, щоб послабити коліки. Їх носіння загострює слух.
Сардонікс— захищає від злих і любовних чарів— дає заміжжя— береже від невірності та брехні— зупиняє кровотечу— прискорює зростання кісток
Тому, хто народився в серпні, він забезпечує щасливе подружнє життя.
Яшма (яспис)Строкатий камінь, який відрізняється від агату та онікса зернистим малюнком. Якщо ж він смугастий, то смуги не утворюють концентричних округлостей, а розташовані горизонтально.
Яшма буває майже всіх кольорів. Талісман холодного кольору дає силу передбачення і знаходить невидиме для очей. Червона яшма стримує силу кровотечі і лікує різні жіночі страждання. Ібн-Сина (Авіценна) радив носити її на животі від хвороб шлунка. Постійне носіння яшми загострює нюх.
ОпалЦей камінь — особливий. Він запозичує своє забарвлення та райдужні переливи від води. Тому боїться спеки і сухості. Від них опал легко помирає і втрачає привабливість. Якщо його покласти у воду, то через певний час він знову оживе. Хіміки говорять, що опал на одну третину складається з води.
З давніх часів вважають, що опал має особливий стосунок до брехні. Він приводить власника до чорної магії і віддає його у владу Сатани, якщо той не зовсім чистий і міцний. У всякому разі поширена думка, що опал приносить нещастя. Якщо його подарували, він породжує ворожі відчуття до дарувальника і стає причиною розбрату.
Тільки ті, хто народився у жовтні, можуть носити його без будь-яких переживань. Корисний для тих, хто страждає потягом до самогубства і часто впадає в меланхолію, так як йому властиво відчувати невизначені брехливі надії. Взагалі він добрий і не приносить зла тим, хто живе у світі власних фантазій і не намагається здійснити їх в житті. Всі, хто прагне до дії і покращення свого становища, знаходять в опалі злого суперника. Від нього походить також страх темряви, опал розвиває флегматичний темперамент.
Талісман з сонячного каменя (авантюрина), який світиться масою золотистих іскор на темно-бурому чи зеленому фоні:— породжує щасливий радісний настрій— дає бадьорість духу і ясність розуму
До самоцвітів відносять три благородних шпати:— місячний камінь (адуляр)— амазоніт— лабрадор
Місячний каміньКамінь блакитно-сріблястого кольору із золотим сяянням всередині. Інколи він здається молочно-білим, іноді злегка ліловим.
Широко поширена думка, що це — нещасливий камінь, але це — не правда. На противагу перлам, адуляр має позитивні властивості Місяця і приносить щастя всім, хто не страждає хворобливою мрійливістю і капризністю. Останні якості він загострює і тим самим може бути небезпечним.
Адуляр добре носити людям, які страждають на надто твердий характер і нетерпимість. Будучи антагоністом Сонця, він береже від епілепсії і інших швидкоплинних нервових нападів. У молодик він стає холоднішим і сяє яскравіше. Тоді до нього повертається сила каменя халдейських манів, які клали його під язик перед віщунством. Вважається також, що він лікує хвороби нирок. Має безсумнівний зв'язок з меланхолічним темпераментом.
АмазонітКамінь блакитного чи зеленого кольору також з багатими внутрішніми переливами, які властиві напівпрозорим шпата. Просвічується або має шовковистий блиск.
Амазоніт серед інших каменів займає особливе місце. Йому властиво у людей похилого віку пробуджувати молодість, покращувати вигляд шкіри і лікувати нервове виснаження. Але його рідко носять як талісман. Він розвиває природні лінощі.
ЛабрадорКамінь синьо-чорного кольору. При конкретному нахилі до світла починає грати всіма кольорами веселки.
Сила лабрадора прихована від нас, так як це камінь народжений світом гіпербореїв. Відомо, що він підсилює схильність до бачення і до містичних відвертостей. Носити його небезпечно, так як його дія часто проявляється в ексцентричних вчинках. Той, хто носить на собі лабрадор і займається магією, завжди може зустрітись зі згубною несподіванкою.
Що стосується малахіта, то вигляд його всім відомий. Він — поширений як дитячий амулет. Його вішають на шию.
Лал чи червоний шпінельЦей камінь улюблений на Сході. Його носили, щоб вберегти очі від засліплюючої дії Сонця. Зараз його носять люди похилого віку від болі в попереку. Вважається, що шпінель потрібно ховати від дітей, так як його головна магічна властивість — еротично збуджувати, породжувати тягу до любові та розбещення. Його дарують коханим. Цей камінь розвиває темперамент.
БірюзаБуває молодою, зрілою (блакитною) і мертвою (зеленою). Їй властиво вмирати перед небезпекою і в руках хворої людини. Вона тимчасово втрачає блиск перед негодою, коли повітря перестає бути прозорим.
Бірюза — надзвичайно щасливий камінь. Її головна властивість мирити все, що вороже. Вона зупиняє сварки, налагоджує мир у сім'ї, відводить сильний гнів, дає достаток.
Якщо бірюзу повісити на шию, вона стишує сильну кровотечу, полегшує страждання для тих, хто хворіє гепатитом. Однак у цього каменя є одна фатальна властивість — він приносить нещастя людям, які не дотримуються заповідей. Для всіх них бірюза — ворог. Особлива ворожа вона для злісних натур.
ЛазуритТемно-синій непрозорий камінь. Його властивості далекі від турбот звичайного життя і тому він не застосовується як талісман. Проте ним користуються як засобом від деяких нервових хвороб. Вважається, що лазурит запобігає нападам радикуліту та астми, лікує кров у жінок, проганяє безсоння. Камінь золотими крапками лікує від внутрішніх виразок. Всі ці застосування каменя відомі лише на Сході.
ТопазПрозорий золотистий камінь. Також бувають топази кольорові: лілові та сині.
Золотистий топаз — камінь, який звільняє від бурхливих і небезпечних пристрастей. Породжує в людині настрій безтурботної насолоди життям, загострює смакові відчуття, проганяє гнів і невірність. Тим, хто народився в листопаді він дає вірну дружбу і любов. А тим, хто у травні — гнів і бурхливу фантазію.
В давнину топаз називали каменем внутрішнього просвітлення. Його застосовували як захист від безумства, безсоння і злого погляду. Вважається, що носячи його на шиї, можна полегшити приступ астми.
ТурмалінНаполовину зелений, наполовину червоний камінь творчих і еротичних імпульсів. Йому властиво консервувати в людині молодість і силу.
Що стосується чорного турмаліну, то це камінь відьом. Подвійний колір пов'язаний подвійністю людської крові: артеріальна і венозна. Він регулює кровотворення, очищає кров і зміцнює кровоносні судини. Ці властивості роблять його улюбленим талісманом нашого часу. Перстень з цим каменем потрібно знімати перед сном. Його зазвичай кладуть на ніч у воду і вранці відпивають кілька ковтків.
Особлива властивість цього каменя — він робить свого власниками мирним і схильним до компромісів, так як александрит через свою природу антихолерик.
Сімейство ГранатівСкладається з таких каменів:— альмандин— прозорий пурпуровий, фіолетово-червоний камінь— демантоїд— золотисто-зелений камінь, мало прозорий, із сильним блиском і переливами
Усі червоні гранати називають гранатами, зелені — оливінами.
Властивість червоних гранатів — швидко тьмяніти, втрачати яскравість, блиск і насиченість. Їх вважають важкими і мало щасливими каменями. Головна їх магічна дія — породжувати сильні пристрасні бажання. Часто їх властивість обертається проти свого власника. Говорять, що на руці людини, яка залежна від пристрасті, камінь починає сильно блистіти, так як він наливається кров'ю. Особливо багато нещастя приносять вкрадені гранати.
Гранати підходять тільки для людей, які народились під сузір'ям Діви, так як приносять душевне тепло, якого їм недостатньо. А також під сузір'ям Стрільця, так як дають їм владу над людьми, яка необхідна для задоволення пристрастей.
Олівін приность багато нещастя тим, хто народився під сузір'ям Риб і дуже добрий для тих, хто народився Левом і Стрільцем.— дає успіх у всіх справах— охороняє від ворогів і злих демонів
Його споріднення із гранатами проявляється в тому, що він породжує пристрасть у чоловіках і лікує безсилля.
Гіацинт чи благородний цирконПрозорий камінь темно-червоного кольору, який втрачає блиск перед поганою погодою. Вважається засобом від галюцинацій і меланхолії. Його носять заклиначі, щоб захистити себе від злих духів. Зараз він не модний у вищому світі, так як вважається каменем куртизанок.
Його найважливіші властивості:— перешкоджати зачаттю— сприяти аборту— стримувати ріст волосся на прихованих частинах тіла
Одночасно він вважається одним із потужних каменів магії.
Прозоре каміння з сім'ї бериллівСмарагд — зелений камінь різноманітних відтінків, завжди достатньо яскравихАквамарин — камінь зеленувато-блакитних тонівЕвклаз — рідкісний синюватий чи блакитно-зелений камінь, дуже міцнийБерил — жовтий камінь із зеленуватими тінямиМорганіт — рожевий берилГошеніт — яскравий винно-жовтий берил, іноді рожевого відтінкуХрізоберил — жовто-зелений камінь
СмарагдЛегко відрізняється від усіх інших близьких за забарвленням каменів завдяки чистоті і прозорості його холодно-зеленого кольору. Вважають, що розвиток цього каменю продовжується ще й сьогодні, так як він не досяг своєї повної міцності.
Сучасні окультисти бачать конкретний зв'язок між цим каменем і несвідомим діями людини. Первісні люди називають його «камінь таємничної Ізіди». Смарагд вважається талісманом матерів і мореплавців. Його довго розглядали, вважали, що в ньому, як у дзеркалі, відображається все таємне, те, що зарання передбачає майбутнє. Щоб закріпити пам'ять, загострити зір, його носили на шиї. В оправі із золота, він береже від заразних хвороб, магії любові і безсоння. Юнаків і дівчат змушували носити смарагд, що він відсторонив їх від розпусти і захистив цнотливість. Вважається, що сни людини, яка носить смарагд, дуже часто здійснюються.
Тих, хто народився у вересні, він береже від брехливих друзів, дає вірність. Проте для того, щоб цей камінь міг проявити себе повністю, потрібно, щоб в гороскопі Місяць знаходився у сприятливому положенні.
Особлива талісманна властивість смарагда — активно бореться із брехнею, цнотливістю і зрадливістю свого власника. Якщо він не в силах їм протистояти, то він розколюється. За своєю природою смарагд антидемонічний.
Щодо його лікувальних властивостей, він розсіює меланхолію і дає довголіття.
Аквамарин і евклазВажко відрізняються і в багато чому споріднені за своїми властивостями. Ці камені ранять щастя подружнього життя.Знавці талісманів вважають, що носіння аквамарину полегшує зубний біль, шлунка і печінки.
БерилКамінь магічно пов'язаний з мисленням і розумом людини. Його носять як талісман, який оберігає життя в далеких поїздках. Він особливо чистий і однорідний, допомагає у дослідженнях і заняттях філософією.
ХрізоберилВідрізняється від справжнього берила більш зеленуватим відтінком. Це талісман гравців. Він захищає від майнових втрат.
Хрізоберил радять носити людям, які страждають від нервозів. Значно більш важливими магічними властивостями володіє його різновид — александрит.
Сім'я благородних корундів— рубін— сапфір— алмаз
Рубін Червоний прозорий камінь, який цінували на Сході більше, ніж алмаз.
Його головна містична властивість — породжувати потяг до великого. На руці благородної людини рубін веде до перемог і великих подвигів. Простим людям дає щастя і любов, попереджає їх про небезпеку, коли змінює колір.— захищає від низьких духів, злих сил та магії— зміцнює серце— повертає втрачені сили— проганяє сум— повертає жінкам плідність
Попри це, йому властиво підсилювати природну жорстокість і, з'єднавшись зі злою від природи людиною, він перетворює її в демона. Камінь розвиває темперамент холерика.
СапфірНайблагородніший з-поміж каміння — синій, чистої води сапфір. Він дає мудрість, цнотливість і скромність. Полегшує зосередження сил і особливо концентрацію у молитві. Він дає силу проти всіх хвороб душі та тіла, проти зрадливості, гніву і страху, проте його власник повинен бути мудрим і добрим. За це його називають не тільки каменем Юпітера, а і каменем Монахинь. Сапфір охолоджує пристрасть. Але в давнину жінка, яка хотіла розпалити бажання чоловіка, тримала його над кубком, перед тим, як дати випити.
Найсильніший сапфір — зірчастий, всередині якого горить шестикутна зірка. Три її лінії, які пересікаються — це три головні лінії житті: віра, надія та любов.
Сапфір небезпечний своїми вадами. Якщо в камені є тріщини, плями, хмари тощо, він здатний принести велике нещастя. Але чистий сапфір може бути джерелом нещастя також. Він позбавляє людину радості кохання і веселої спільноти. Алмаз Камінь, який дарує чесноту, мужність та перемогу. На руці злочинця діє проти нього. Він ніколи не приносить користі тому, хто сам його купив.
Алмаз із зеленуватим переливом дає жінці плідність, береже дитину в животі та полегшує пологи. Вважається, що алмаз боїться диявола і що він виганяє гріхи.
Алмаз лікує склероз і апоплексію, попереджає утворення каменів у нирках.Камінь, який має всередині плями, вважається найбільш нещасливим і фатальним.
Дорогоцінні камені— перли— корали— бурштин
ПерлиПерли вважають нещасливою дорогоцінністю, так як вони містять в собі негативну силу Місяця. Перлина приносить власнику сльози, втрати ілюзій і надій. Перлина помирає і тьмяніє від людського поту, тому гине в тих, хто любить перебирати перлини. Проте говорять, що через зміну кольору перли приносять власниці здоров'я. Це єдина з позитивних якостей.
КоралиКорали носять, щоб захищатись від вроків. Вони полегшують лікування ран і виразок, в тому числі і внутрішніх. Первісні люди вказують, що корали зміцнюють пам'ять, лікують серце. Якщо їх носити на шиї, то вони позбавляють від нервових тиків. Корали — пристойні талісмани для ворожок і ворожбитів. Приносить щастя тим, хто народився під сузір'ям Лева. Іншим його не слід носити на постійній основі. Особливо злий він до тих, хто народився під сузір'ям Тельця.
Разом з тим золотистий прозорий бурштин носять від болю у вухах, ангіни та інших страждань горля. Він втихомирює біль у лобі та очах. Магічні руди*

Магічні руди

Гематит
Гематит пов'язаний з магічними силами, які діють в атмосфері Землі.
Це особливо щільний різновид руди. Він має буро-чорний колір, а після полірування набуває кольору крові, яка згорнулась, а також металевих відливів. Своєю поганою репутацією він зобов'язаний кольору, який натякає на жертвоприношення, а також широкому застосуванню у магії. Середньовічний маг не міг викликати духів, якщо не мав на пальці перстень з гематитом.

М'яким його різновидом малювали коло на підлозі і кабалістичні знаки. Проте тим, хто не займається магією, гематит нічим не загрожує, хоч і не приносить особливого щастя.

Гематит лікує нариви, хвороби сечового міхура і деякі специфічні хвороби у чоловіків, які викликані коханням. Його функції пов'язані з виділеннями.

Гагат
Гагат відрізняється від чорного агата своєю однорідністю і значною м'якістю. Цей камінь надзвичайно люблять носити як талісман.

Гагат називають каменем Великої матерії і вказують, що він володіє силою древнього світу. Йому властиво все пом'якшувати, розділяти. Він відділяє чоловіка від дружини і взагалі будь-яке чоловіче від жіночого. Пом'якшує біль розлучення, дає забуття в коханні. У жінок він полегшує пологи. Проте вагітним його носити не варто. Він відкриває брехню, через нього все приховане стає явним. Із давніх віків до наших днів його носять як засіб від подагри. Говорять, що він попереджає судоми.*

Щоб отримати камінь, який стане вашим особливим талісманом, звертайтесь до ворожки Діани.

*Результати в кожному випадку індивідуальні та залежать від багатьох факторів. Кожен випадок унікальний, кожна доля неповторна

Записуйтесь
на прийом

Діана може прийняти вас особисто,поворожити через Skype чи обговоритипроблему за телефоном.

Дякую!

Ми зв'яжемось з вами якнайшвидше.

Can't send form.

Please try again later.

Дані не будуть передані третім особам

Працюю щоденно
з 9:00 до 22:00

Якщо у вас виникли будь-які питання стосовнопослуг — пишіть. Відповім якомога скоріше.

Телефонуйте або пишіть
в Telegram, Viber, WhatsApp

+380 67 760-26-73
+380 50 692-93-00

Дякую!

Ми зв'яжемось з вами якнайшвидше.

Can't send form.

Please try again later.

Дані не будуть передані третім особам